Telefon:
(+48) 508 - 478 - 189
Adres:
Ul. Wilanowska 35
05-500 Józefosław
E-mail:
dorota.waga@slonecznatoskania.pl
Miejsce dla Ciebie

Dlaczego Toskania?

Toskania

Popularność Włoch

W ostatnim czasie znacznie wzrosło zainteresowanie rynkiem nieruchomości we Włoszech. Nic dziwnego! Mają na to wpływ zarówno czynniki ekonomiczne, malownicze pejzaże, jak i chęć degustacji życia zgodnie z filozofią „la dolce Vita”.

Toskania

Znakomita lokalizacja

Położenie Toskanii, w odróżnieniu do innych rynków zagranicznych, takich jak Hiszpania czy Portugalia, ma jeden podstawowy plus. Zawsze możemy dojechać do naszego domu samochodem. W Toskanii są co prawda dwa międzynarodowe lotniska (Piza, Florencja), ale w razie problemów w transporcie lotniczym, mamy dostęp do naszego toskańskiego domu.

Toskania

Dobra inwestycja

Włochy są trzecią gospodarką Europy i cieszą się stabilną i bezpieczną sytuacją ekonomiczną, co szczególnie w dzisiejszych czasach skutecznie przyciąga zagranicznych inwestorów.

Inwestowanie w nieruchomości w Toskanii dla wielu Polaków stanowi dopełnienie bezpieczeństwa portfela inwestycyjnego. Tzw. druga noga w kraju o stabilnej walucie, w miarę przewidywalnej sytuacji gospodarczej i politycznej ma duże znaczenie.

Toskania

Bezpieczeństwo prawne

Pomimo obiegowych opinii, procedury notarialne są bardzo rygorystyczne i chronią potencjalnych nabywców. Warto również podkreślić, że tutejsze plany zagospodarowania oraz regionalne regulacje architektoniczne w sposób nadrzędny chronią dziedzictwo i krajobraz Toskanii, w tym aż siedem obiektów architektury i krajobrazu, ujętych statusem światowego dziedzictwa UNESCO. Dla inwestorów oznacza to praktycznie zerowe prawdopodobieństwo niepożądanego sąsiedztwa za przysłowiowym płotem.

Toskania

Turystyczna mekka

Toskania jest również jedną z najpopularniejszych turystycznych destynacji Włoch. Fantastyczny, śródziemnomorski klimat, bogactwo kultury i sztuki, świetna kuchnia i wino, unikalne majestatyczne krajobrazy, a także uśmiechnięci i pełni radości życia ludzie – to wszystko przyciąga rocznie ok. 15 mln turystów z całego świata. Lokalny rynek nieruchomości stanowi zatem ciekawą opcję dla inwestorów, którzy poszukują atrakcyjnych lokalizacji dla usług najmu krótkoterminowego i szansy na dynamiczny zwrot poniesionych nakładów.

Toskania

Najlepsze miejsce dla Ciebie

Bądź za bieżąco

Zapisz się na Newsletter

Spełnij swoje marzenie

Porozmawiajmy o Twoim domu w Toskanii.

some details

We have built several pages for you in Wavo, created some widgets to prepare these pages and added numerous features to these widgets.

personal-elementor-template
two-images-2
elementor web agency theme